Wedel
Produkty zamawiane w sklepie ptasiemleczko.pl są dostarczane do Ciebie za pośrednictwem sprawdzonej firmy wysyłkowej – kurierem firmy UPS. W związku z dbałością o najwyższą jakość obsługi zamówień nie ma możliwości osobistego odbioru zamówionych produktów. Już niedługo udostępnimy Ci także możliwość odbioru zamówienia także za pośrednictwem Paczkomatów InPost.

KOSZT WYSYŁKI:

W sklepie podajemy cenę produktu brutto wraz z przesyłką ponieważ zależy nam aby całkowity koszt zamówienia dla wielbicieli pralin Ptasie Mleczko® był jasny i przejrzysty. Koszt wysyłki ma duży udział w koszcie produktu dlatego wraz z zwiększaniem liczby zamówionych sztuk w jednej dostawie (pod jeden adres) koszt każdej sztuki jest coraz niższy.Podana cena jest całkowitym kosztem brutto (wliczony jest podatek VAT 23%)


TERMIN WYSYŁKI:

Dokładamy wszelkich starań, aby termin dostawy był jak najkrótszy i podstawowe 5 dni roboczych nie było przekraczane. W przypadku bardzo dużego zainteresowania ofertą lub w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych może dojść do wydłużenia terminu realizacji zamówienia. Każdorazowo w takim przypadku zostajesz o tym poinformowany w jeden z poniższych sposobów:

- dla wszystkich użytkowników umieszczana jest informacja na stronie głównej informująca o aktualnym czasie realizacji zamówienia.

- w przypadku zaistnienia nieprzewidzianego zdarzenia możesz zostać poinformowany o opóźnieniu drogą mailową lub telefoniczną.

W przypadku gdy termin dostawy został opóźniony z winy Sklepu, Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu pieniędzy zapłaconych przy zamówieniu.

Od lipca do końca sierpnia ze względu na wysoką temperaturę wysyłki pralin Ptasie Mleczko® są wstrzymane – chcemy aby Twój prezent zawsze był najwyższej jakości!

Ale nie martw się – możesz w tym czasie tworzyć wspaniałe prezenty dla swoich bliskich! Wszystkie zostaną dostarczone najpóźniej 3 września


SPOSÓB PŁATNOŚCI:

Klient dokonuje płatności za pomocą systemu PayU (Przelew Elektroniczny i Płatność Kartą) na zasadach obowiązujących w ww. systemie płatności (www.payu.pl.)

Rozpoczęcie realizacji Zamówienia przyjętego przez Sprzedającego następuje wyłącznie po opłaceniu zamówionych produktów i w Dni Robocze.